Makijaż ślubny

Dzień ślubu jest absolutnie wyjątkowy. Tego dnia wszystko musi być perfekcyjne, również makijaż.  Makijaż ślubny powinien być wykonany technikami gwarantującymi jego dobry wygląd o każdej porze dnia i nocy – zarówno w świetle naturalnym, jak i sztucznym, powinien także dobrze się prezentować w obiektywie aparatu fotograficznego.
Pamiętajmy, że nawet najlepszy makijaż nie spełni swojego zadania, jeśli skóra nie zostanie wcześniej odpowiednio przygotowana. Należy usunąć martwe komórki naskórka – polecam peeling kawitacyjny kilka dni przed ślubem. Następnym krokiem jest odpowiednie nawilżenie – zabieg nawilżający. 


Makijaż ślubny wykonuje profesjonalnymi kosmetykami KRYOLAN.

Kryolan - firma z ponad 60-letnią tradycją jest uznawana za wiodącą firmę w świecie w dziedzinie produktów kosmetycznych i charakteryzatorskich. Wszystkie kosmetyki Kryolanu są klinicznie testowane a praktyka potwierdza ich wysoką jakość i przyjazność dla skóry.
Kryolan obecny jest wszędzie tam, gdzie wymagany jest profesjonalizm - na scenie, w filmie, telewizji, na wybiegu i w studio fotograficznym. Jest fascynującym narzędziem dla kreatora stylu, dla artysty wizażu, dzięki niezwykłej trwałości produktów  umożliwia wykonanie perfekcyjnego i niezwykle trwałego makijażu.