Kosmetyka

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do skorzystania z moich usług kosmetycznych.
Usługi świadczę  również wieczorami, weekendy i święta kiedy salony kosmetyczne są zamknięte.

Przekłucie uszu
Przekłucie uszu z koczykami – 50 zł z dojazdem na terenie Gliwic

Zabiegi

Peeling kawitacyjny – 40 zł
Peeling kawitacyjny  maska algową - 50 zł
Peeling kawitacyjny  + ultradźwiękowe wprowadzanie ampułki + maska algowa - 75 zł

Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości. Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Zabieg dla kobiet i mężczyzn


Zabieg z ultradźwiękami – 50zł (na 1 partię ciała twarz, brzuch, uda, pośladki)
Zabieg przy użyciu ultradźwięków wspomaga krążenie, poprawia metabolizm skóry. Przenika do głębokich warstw tkanek rozbijając komórki tłuszczowe rozszerza naczynia krwionośne i limfatyczne. Usprawnia wymianę komórkową, dzięki czemu organizm lepiej przyswaja składniki odżywcze i pozbywa się szkodliwych produktów przemiany materii. Ultradźwięki umożliwiają wprowadzanie preparatów pielęgnacyjnych w głębsze warstwy skóry.
Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Mikrodermabrazja - 70 zł 
Mikrodermabrazja + maska algowa 90 zł
Mikrodermabrazja + ultradźwiękowe wprowadzanie ampułki + maska algowa - 115 zł

Bio Lifting (twarz + szyja )PROMOCJA  50 zł przy zakupie minimum 4 zabiegów)
Zabiegi liftingujące zalecane są dla cer wymagających z pierwszymi oznakami starzenia. Mają one na celu poprawienie elastyczności skóry, wygładzenie zmarszczek, zwężenie porów, aktywację komórkową, modelowanie owalu twarzy poprzez likwidacje cieni i worków pod oczami, podniesienie kącików ust, usuwanie podwójnego podbródka.

Jeden zabieg -  100 zł
 Seria 5 zabiegów (cena za jeden) - 70 zł

Darsonwalizacja – 20 zł 
Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i jest szczególnie zalecany do stosowania:

- w przypadku łagodzenia wszelkich podrażnień skóry
- przeciw trądzikowi
- przeciw wypadaniu włosów
- łojotoku skóry głowy
- łojotoku skóry pleców
- łysieniu łojotokowym


Zabieg dla kobiet i mężczyzn


Makijaż
Makijaż dzienny – 50 zł
Makijaż wieczorowy – 70 zł
Makijaż ślubny – 100 zł
Makijaż próbny – 50 zł
Makijaż fotograficzny – do ustalenia


NOWOŚĆ 


Elektrostymulacja - odchudzanie


Zabiegi elektrostymulacji otwierają nowe możliwości w osiąganiu efektów odchudzania i modelowania sylwetki, szczególnie w partiach ciała trudnych do wymodelowania przy udziale tradycyjnych metod. Widoczne efekty osiągane są w krótkim czasie- dla przykładu 1 zabieg elektrostymulacji daje rezultaty równe wykonaniu 1200 skłonów brzucha, zastępuje kilkugodzinne uprawianie sportu, nie narażając na obciążenie stawów i kręgosłupa.

  • modelowanie partii mięśniowych które trudno wzmocnić zwykłymi ćwiczeniami
  • zmniejszenie obwodów ciała
  • ujędrnienie skóry
  • rzeźbienie sylwetki
  • likwidacja wystającego brzucha
  • ujędrnienie i podniesienie pośladków
  • ujędrnienie ud i ramion

Zabieg elektrostymulacji jest skierowany zarówno do kobiet jak i mężczyzn chcących aby ich mięśnie prezentowały się odpowiednio. W zależności od zaprogramowania odpowiednich parametrów możliwe jest uzyskanie efektów jakie dana osoba chce osiągnąć tj wyrzeźbienie mięśni, przyrost tkanki mięśniowej, zwiększenie siły.
Jak często ?
Jak każdy trening sportowy elektrostymulację aby osiągnąć zamierzony efekt należy powtarzać regularnie. Jeśli chcemy osiągnąć efekt zaleca się elektrostymulację max 2 razy w tygodniu. 
Cena zabiegu 30 min  - 50 zł  na partię ciała
1) brzuch + uda /ramiona
2) pośladki  + uda / ramiona

więcej o elektrostymulacji 

Elektrostymulator jest urządzeniem, które pozwala na szybkie i równomierne wyszczuplenie całego ciała. Za pomocą przyjemnych, delikatnych, lecz głębokich impulsów elektrycznych, stymuluje kompleksowo zarówno tkanki powierzchniowe, jak i również penetruje w głąb skóry. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega znaczna ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, na skutek czego wzrasta jędrność i elastyczność skóry.
Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów, jakie pojawiają się podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych. Urozmaicone zabiegi, w których wykorzystuje się kombinacje dziewięciu różnych przebiegów prądów pozwalają likwidować liczne niedostatki sylwetki mające wpływ na nasze zdrowie oraz na estetykę wyglądu ciała i na samopoczucie.
Parametry (siła działania) urządzenia są dobierane indywidualnie do potrzeb klienta. Następuje wzmocnienie tkanki mięśniowej, wymodelowanie sylwetki, ujędrnienie ciała i elastyczności skóry, przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi. Jest to zabieg niezwykle skuteczny przy prowadzeniu kuracji wyszczuplających.
30 minutowa elektrostymulacja, odpowiada 2- 3 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu.